Dlaczego warto zdecydować się na posadzki dekoracyjne?

Urządzając dom pragniemy, aby każdy z elementów wyposażenia był jak najlepiej dostosowany do stylu wnętrza. Pamiętajmy, że duże znaczenie w aranżacji pokoju ma podłoga. Odpowiednio dopasowana posadzka nadaje spójnego i estetycznego wyglądu całemu pomieszczeniu, dzięki niej wnętrza zyskują swój niepowtarzalny charakter.

Posadzki żywiczne dekoracyjne, jako idealne pokrycie dowolnej przestrzeni mieszkalnej.

Walory estetyczne podłogi maja ogromne znaczenie, ale warto pamiętać również o tym, że aby podłoga mogła posłużyć nam przez wiele lat musi zostać wykonana z najlepszej jakości materiałów. Na szczęście można połączyć ze sobą te dwie cechy. Podłogi poliuretanowe dekoracyjne to doskonałe połączenie wysokiej trwałości i pięknego oryginalnego wyglądu. Są one znakomitym dopełnieniem wystroju każdego nowoczesnego wnętrza. Warto podkreślić, że posadzki dekoracyjne idealnie wyglądają zwłaszcza w reprezentacyjnych częściach mieszkania. Wiele osób chętnie wybiera je do salonów pokojów dziennych czy też do pokoju dziecka. Dzięki temu, że posadzi z żywicy nie nasiąkają wodą z powodzeniem można stosować je także w łazience. Należy również zaznaczyć, że posadzki żywiczne dekoracyjne sprawdzą się w praktycznie każdej przestrzeni naszego domu, możemy zastosować je także w garażach czy pomieszczeniach gospodarczych.

Dlaczego warto zdecydować się na posadzki dekoracyjne?

Zalety podłóg dekoracyjnych wykonanych z żywicy poliuretanowej.

Piękny wygląd i trwałość to nie jedyne zalety tego rodzaju pokrycia, posadzki dekoracyjne wykonane z żywicy poliuretanowej są wyjątkowo odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Zaletą poliuretanowych podłóg dekoracyjnych jest również to, że można je w naprawdę szybki, łatwy a przy tym skuteczny sposób odświeżyć i wyczyścić, a wszystko to dzięki temu, że pozbawione są one spoin i fug. Warto również podkreślić, że posadzki te posiadają właściwości antystatyczne, dlatego świetnie sprawdzą się w mieszkaniach alergików. Ponadto dekoracyjne posadzki poliuretanowe są odporne na promieniowanie UW, dlatego można stosować je bez obaw nawet w jasnych i silnie nasłonecznionych pomieszczeniach. Nie stracą, bowiem one swojego blasku i koloru nawet pod wpływem promieni słonecznych. Posadzki dekoracyjne zapewniają wysoki komfort chodzenia, ponieważ dzięki zwiększonej elastyczności i sprężystości doskonale odciążają nasze stawy. Warto również zaznaczyć, że tego rodzaju podłogi sprawdzą się wszędzie tam gdzie zależy nam na ograniczeniu hałasu, ponieważ znakomicie tłumią kroki. Wiele osób docenia również fakt, że podłogi dekoracyjne wykonane z żywicy poliuretanowej współgrają z ogrzewaniem podłogowym.

Jeżeli szukamy najwyższej jakości posadzek dekoracyjnych, które będą wykonane w pełni profesjonalnie warto zapoznać się z ofertą firmy J.A.K. Chemia S.C. Odnajdziemy tu nowoczesne podłogi żywiczne, które są w 100 % wykonane ręcznie. Wybierając idealną dla siebie posadzkę możemy inspirować się pełną paletą kolorów i wykończeni, tak aby zdecydować się na rozwiązanie jak najlepsze dla nas.